Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych 
Sp. z o. o. w Mielcu

ul. Wolności 171

39-300 Mielec

NIP: 817-17-14-791

tel 17 583 - 11 - 41
fax 17 222 - 38 - 38
e-mail:zuok@onet.eu

ZUOK MIELEC

ZUOK to komunalna spółka prawa handlowego ze 100-procentowym udziałem Gminy Miejskiej Mielec. Została utworzona 28 sierpnia 1998 r. przez Zarząd Miasta. Jej celem jest gromadzenie, zagospodarowanie i utylizacja stałych odpadów komunalnych pochodzących z liczącego 47 km2 terenu miasta Mielca, podzielonego na 18 osiedli. Na mocy porozumień ZUOK przyjmuje odpady komunalne także z gminy podmiejskiej Mielec i ze Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Euro-Park Mielec".

KOMUNIKAT

ZUOK Sp. z o. o. jako podmiot prowadzący schronisko dla zwierząt w Mielcu na zlecenie Gminy Miejskiej Mielec, w związku z różnymi informacjami na temat Schroniska dla zwierząt w Mielcu informujemy, iż sytuacja związana z zalaniem schroniska przez obfite opady została opanowana w ciągu kilku godzin. W kolejnych dniach przeprowadzane były prace zapobiegawcze.

Zwierzęta mają w pełni zapewnioną opiekę, żywność i posłania. Informacja, że zabrakło karmy jest nieprawdziwa. Nigdy nie było takiej sytuacji, jak również tekst, że sytuacja zalania nie jest jeszcze opanowana.

Jako podmiot prowadzący Schronisko informujemy, że do dnia dzisiejszego (24.05) osoba zbierająca fundusze w Internecie na rzecz Schroniska nie posiada umowy o wolontariacie z Gminą Miejską Mielec, dodatkowo Koordynator do spraw Wolontariuszy, jak również Kierownictwo i pracownicy schroniska w Mielcu, nie znają tej osoby.

Zbierający nie kontaktował się z Koordynatorem jak również Kierownikiem schroniska. Nie znamy zamiarów zbierającego pomoc, jednak uważamy iż konieczne jest dementowanie nieprawdziwych informacji.

 

Zarząd ZUOK Sp. z o.o.

NASZE  SCHRONISKO

Niektórzy z podopiecznych naszego schroniska

przebywają w nim nawet po kilkanaście lat.

 

Niektóre są zaledwie kilka dni lub tygodni.

Pokazujemy te, które trafiły do nas niedawno w nadziei, że ktoś może ich szuka.

 

Już wkrótce pokażemy cała galerię - wszystkich naszych podopiecznych wraz z krótkimi opisami.

PSZOK

Punkt Selektywnej Zbiórki 
Odpadów Komunalnych PSZOK

 

ul. Wolności 171
39-300 Mielec
(przy składowisku odpadów)
tel. 17 781 363 535

Godziny otwarcia
pon - pt: 7.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00

więcej...

Jeszcze w tym roku szykują się zmiany gospodarce odpadami. Ministerstwo Środowiska chce wprowadzić dodatkowe pojemniki na odpady. Poza pojemnikami na szkło, papier, metale i tworzywa sztuczne dojdzie pojemnik na odpady ulegające biodegradacji.

To nie koniec zmian. Ministerstwo chce ujednolicenia kolorystyki pojemników.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now